Skip to content

O nás

O nás

Biostile doplňky

Značka Biostile

Značka Biostile kombinuje doplňky stravy, s čaji a kosmetiku, jejichž hlavním cílem je účinně pomáhat udržovat zdraví a kvalitní životní styl moderního člověka.

Produkty Biostile jsou výsledkem aktivní spolupráce mezinárodního týmu odborníků, vyrobené v Slovinsku v vlastní výrobně sídla společnosti Biovis v Komnu. Vyznačuje nás zejména naše péče o vysokou kvalitu našich výrobků, protože používáme pouze suroviny nejvyšší kvality vyrobené v souladu s nejvyššími standardy v tomto odvětví.

Zakladateli společnosti Biovis jsou členové rodiny Kosmína, která působí v oblasti doplňků stravy od roku 1990. Pod záštitou společnosti se dali dohromady domácí i zahraniční odborníci na doplňky stravy a nejlepší dodavatelé kvalitních surovin v Evropě a vylepšili s moderní výrobou.

Značka Biostile spolupracuje z celou řadou dodavatelů doplňků stravy s vysokou kvalitou surovin, propracovanějším složením a celkovým přístupem při navrhování kvalitních doplňků stravy v moderní společnosti. Přednost má směs účinných látek s prokázanými synergickými účinky, nejen jediná složka.

V našich recepturách najdete moderní znalosti získané prostřednictvím vědecky-výzkumného přístupu kombinované se zkušenostmi získanými prostřednictvím tradičních a osvědčených postupů z celého světa a holistického přístupu k řešení aktuálních životních výzev. Kdekoliv je to možné a rozumné, místo syntetických analogů se používají organické přísady z přírody. Všechny produkty bez přísad živočišného původu mají duté kapsle z Hydroxypropylmethylcelulózy (HPMC) a proto jsou vhodné i pro vegany.

Některé produkty jsou přizpůsobeny specifičnosti moderního člověka, zejména v souvislosti s místní geografickou oblastí (např. problém nedostatečné biologické dostupnosti selenu a křemíku v potravinách)

O nás

Certifikáty kvality

My v Biostile jsme obdrželi ocenění CompanyWall Gold Excellence Rating! V posledních letech jsme operovali s jedním z nejlepších ratingů, což dokazuje finanční stabilitu a vynikající obchodní politiku společnosti.

Jsme hrdí na to, že jsme jednou z nejspolehlivějších společností na trhu s pevnými obchodními základy a těší se důvěře zákazníků a obchodních partnerů doma i v zahraničí.

V obchodním světě je neustálou praxí prověřovat společnosti a bonita zvýrazněná podkladovým certifikátem úvěrové excelence je rychlým, jasným a objektivním ukazatelem kvality podnikání příjemce.

Certifikát CompanyWall je zaveden na tuzemském i zahraničním trhu. Tímto uznáním příjemci potvrzují, že plní své finanční závazky včas a nevykazují známky provozní nestability ani v budoucnu.

O nás

Certifikáty výjimečnosti

Výroba produktů Biostile se provádí podle nejvyšších standardů platných v tomto odvětví. Podléhá přísné kontrole ve všech fázích výroby a v celém dodavatelském řetězci, čímž zajišťuje nejvyšší kvalitu při výběru surovin a pravidelné kontroly. Vybírány jsou pouze suroviny a materiály, které plně vyhovují předpisům EU. To znamená, že obsah požadovaných látek a nepřítomnost nežádoucích látek je schválen standardizovanými analytickými metodami, které jsou prováděny pouze v evropských laboratořích certifikovaných pro tento účel. Vybírají se suroviny, které mají kromě povinných zákonných požadavků i další analýzy, které svědčí o jejich kvalitě.

ISO 22716 a BIO certifikát Slovinska

V oblasti výroby a distribuce kosmetických produktů potvrzuje certifikát ISO 22716:2007 Cosmetics – Good Manufacturing Practice (GMP) vysokou kvalitu výrobního procesu.

V oblasti výroby a distribuce potravin vydává kontrolní orgán Inštiut KON-CERT slovinský BIO certifikát č. 400208243 na společnost Biovis d.o.o.

Norma ISO 22000:2005, certifikát GMP a certifikát HACCP

S normou ISO 22000:2005 a certifikátem správné výrobní praxe GMP prokazujeme naši preciznost při výrobě potravin, garantujeme tak bezpečnost hotových výrobků a zároveň dodržujeme požadavky legislativy.

S certifikátem SIQ č. F-092, prokazujeme, že máme zavedený a řádně udržovaný systém řízení, který splňuje požadavky normy HACCP.

O nás
O nás

Vizitka

Adresa: Biostile CZ SK HU s.r.o.
Veľkoblahovská cesta 6750/9E, 929 01 Dunajská Streda
Telefón: 2 961 828 28
IČO: 36783617
IČ DPH: SK2022382120
E-mail: info@biostile.cz